Karaman’da 1997 yılında kurulan ve atıştırmalık sektörünün öncü firmalarının ihtiyacı doğrultusunda endüstriyel yapı, depolama ve taşıma otomasyonları gibi büyük çaplı projelerini üstlenen ve başarıyla teslim eden, sektördeki başarısını gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda gıda makineleri imalatı alanına taşımak isteyen sektörün öncü kuruluşu 2020 yılında gıda makineleri imalatı yapan NEVONTEK MAKİNE ile güçlerini birleştirmiştir.

NEVONTEK MAKİNE Karaman Organize sanayi bölgesinde kurulmuş olup atıştırmalık sektörünün ihtiyaçlarına özel makine ve tesis ihtiyaçlarına komple çözümler sunmaktadır. Sektöründe 30 yılı aşan tecrübeli ekibiyle kek, bisküvi, çikolata, gofret üretim hatları ve paketleme makinelerinin tasarımı ve imalatını yapmaktadır.

Faaliyetlerine NEVONTEK MAKİNE ve NEVON DIŞ TİCARET adı altında devam eden şirketimiz, Karaman Organize Sanayi Bölgesinde 7.000 m2 si kapalı 12.000 m2 lik alanda, sektöründe emin adımlarla büyümeye ve her geçen gün farklı çözümler sunmaya devam etmektedir.


Vizyon
Sektörde farklılıklar yaratarak dünyanın en iyileri arasında yer almak.

Misyon
Değerli çalışanlarımızla birlikte koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak, uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretim yaparak, atıştırmalık sektörünün makine ve tesis ihtiyaçları konusunda Türk makinecilerinin dünyada güvenilir bir temsilcisi olmak.
 


 
Hammaddeyi Lezzete Dönüştüren Uzmanlık

Lezzetli bir ürün, kaliteli hammaddenin titizlik ile işlenerek uzmanlık isteyen süreçlerden geçmesi sonucunda sizlerle buluşmaktadır. Kusursuz kalitede ürün deneyimi sunmayı kendine misyon edinmenin verdiği sorumluluk ile Nevontek  beklentilerin ötesinde performansı ile göz doldurur.
Biz Bu Kalitenin Arkasındayız

Nevontek tarafından üretilen her ürün, alanında profesyonel bir ekip ve son teknolojik imkanlarla oluşturulmaktadır. Biz bu kalitenin arkasındayız; çünkü üretimden, satış ve satış sonrası her aşamaya kadar titizlikle çalışıyor, kusuruz kalitede ürün ve hizmetler sunabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.
Üretiyoruz
 
Mutfak gurubundan paketleme makinesine kadar komple KEK ÜRETİM HATTI,BİSKÜVİ ÜRETİM HATTI ve GOFRET HATTI makina ve ekipmanları firmamız tarafından imal edilmektedir. Planladığınız üretim alanı ve üretim kapasitesine göre en uygun üretim hattını belirleyip fabrika binanıza kuruyor, ürün Know-How larını da vererek eksiksiz bir şekilde üretime başlamanızı sağlıyoruz.